Güncel Bilgiler

Konaklama: Kendi çadırınızda işletmemizin dilediğiniz alanında konaklayabilir arzu ettiğiniz takdirde bizim çadırları da kiralayabilirsiniz. Ailelerin rahat edebileceği özel bir alanımız mevcuttur, beraberinde işletmemizde jandarma görevlisi bulunmaktadır.

Sahil: Muhteşem tertemiz berrak deniziyle, kumsal sahili herkesin beğenisin de ve dileyenlere şezlong şemsiye hizmetleri bulunmaktadır.

Orman: Yemyeşil örtüsü, sabahları kuş cıvıltılarıyla ve en önemlisi harika bir oksijen kaynağı ve yine kartpostalları aratmayan manzarası huzura açılan kapılar misali sizler için.

Göl: Gölünde yine eşsiz manzarasın da, balık tutabilir göl bisikletleri kullanabilirsiniz.

Tuvalet ve Duşlar: Kamp alanımızda Wc ler ve duşluklar ve mescit bulunmakta bu hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

 Bulaşık Yıkama: Kamp alanımızda bulaşık yıkama bölümü bulunmaktadır. Misafirlerimiz rahatlıkla bulaşıklarını çeşmelerden yıkayabilirler.

Yiyecek ve İçecek: Yiyecek içeceklerinizi kendiniz getirebilir etlerinizi market dolabına bırakabilirsiniz.(Marketten belli ücret karşılığında)

Aydınlatma: Alanımızın %80 aydınlatma bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak aydınlatma olmayan bölgelere de yerleşebilirsiniz.

Kamp ateşi: çadırınızın önünde, ateş çukuru aparatlarında(yerde ateş yakmak kesinlikle yasaktır !)mangalda kamp ateşi yakabilir veya semaver çay keyfi yapabilirsiniz. Ayrıca odun ve kömür satışı yapıyoruz.

Grup Aktivite: Grup organizasyon gezileri yapan misafirimiz için önceden alan ve masa ayırma imkanı sunar. Ayrıca, parkımızda bulunan şeflerimiz, grupların isteği doğrultusunda mangal keyfi yaşamaları için yardımcı olurlar. Gruplar, halaylar, doğa yürüyüşleri, voleybol gibi aktivitelerle eğlenceli vakit geçirebilirler. Burada, her yaş grubuna uygun ve unutulmaz bir deneyim sunmak için çeşitli eğlence seçenekleri mevcuttur.

Restorant, ateşle uğraşmak istemeyenler için restorant bölümümüz mevcuttur.

Market: Misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sahil gereçlerinden kamp malzemelerine kadar çeşitli ürünler bulunmaktadır, ayrıca, taze gıda ihtiyaçları ve çeşitli et çeşitleriyle lezzetli bir mangal deneyimi sunar. Bu sayede, parkımızı ziyaret edenler, ihtiyaçlarına kolayca cevap bulabilirler.

Büfe: İşletmemizde büfe bulunmaktadır

Aktiviteler: Balık tutma, gölde bisiklet kullanma, voleybol, yürüyüş alanları ve okey salonumuzda arkadaşlarınızla eğlence dolu zaman geçirebilirsiniz.

Çay bahçesi: Geniş alanı hoş dekorları, gerekli ekipmanlarıyla güler yüzlü personeliyle hizmetinizde.

Biz 20 senelik bir işletmecilik deneyimiyle misafirlerimize eşsiz bir hizmet bulmaktan gurur duyuyoruz. Bilinçli ve doğayı seven kampçıları ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

 Dipnot: Hafta sonları ve tatil günlerinde parkımız oldukça kalabalık olmaktadır. Bu durum, temizlik ve hizmet alanında yaşanan yoğunluğu beraberinde getirmektedir. Misafirlerimizin yoğun talepleri ve parkın kapasitesinin üzerinde gelen ziyaretçi sayısı nedeniyle, bazen hizmetlerde aksaklıklar yaşanabilmektedir. Bu durumu göz önünde bulundurarak, hafta sonları ziyaret etmeyi planlayan misafirlerimizin bu durumu anlayışla karşılamalarını ve beklentilerini buna göre ayarlamalarını rica ediyoruz. Hafta içi ziyaretlerde ise, parktaki hizmetlerin tam teşekkülü olarak sunulduğunu ve temizlik konusunda daha az yoğunluk olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca, doğayı daha temiz bırakmak adına tüm misafirlerimizin duyarlı olmalarını ve park alanını temiz tutmaya özen göstermelerini önemle rica ediyoruz

No Comments

Post A Comment

Click to Chat!