Piknik Alanı

 

Nasıl yabancı ülkede yaşayan insanların barbeküsü bulunuyor ve bütün filmlerinde dizilerinde o aktivitelerini tüm dünyaya anlatıyorlarsa bizim ülkemizde de bir mangal sevgisi bulunmaktadır. Hepimiz biliyoruz ki havalar ısındığında, pazar günlerin vazgeçilmez aktivitesi bizler için de mangaldır. Ailecek, toplu olarak, akrabalar ve komşularla gitmekten en çok keyif aldığımız aktivitemizdir bizlerin mangal. Etler pişirilir, toplar oynanır, bazı ortamlarda okey bazılarında oyun havaları vs. Akla gelecek bütün ekstralar piknik alanı dediğimiz bölgelerde gerçekleştirilebilmektedir. Bizler de sizlerin, aslında hepimizin, en keyif aldığı bu aktivite için unutulmaz bir alan tasarladık. Aileniz veya arkadaşlarınızla girebileceğiniz bu alanımız istediğiniz tüm ekstraların altından kalkabilecek bir şekilde dizayn edilmiştir. Sizlere unutulmaz zamanlar yaşatmak için adeta hazır kıta beklemekteyiz

 

Aklınıza gelen tüm malzemelerinizi aldıktan sonra sizlerden hemen yola koyulmanızı ve tesisimize geldiğinizde sizleri mükemmel bir doğa, at binme alanları, kamp yapılabilecek bölgeler ve yeşilliğiyle sizlere unutulmaz anlar yaşatacak bir alanda karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Ailenizle, dostlarınızla tesisimizi ziyaret ettikten sonra bir daha asla farklı bir piknik alanı aramak istemeyeceğinizden sizlere söz verebiliriz. Sürekli kendini geliştiren bir ekibe sahip olan tesisimiz süreklilikten sıkılmamanız adına dönem dönem değişikliklere gitmektedir. Bu sayede hem kendimizi tazelemekteyiz hem de sizlere her dönem eşsiz zaman geçirebileceğiniz alanlar bırakmaktayız. Huzur ve mutluluğu bir arada yaşamanıza olanak sağlamak için de bir o kadar çalışmalar sürdürmekteyiz.

 

Biraz önce bahsettiğimiz bir konuya tekrar değinmek istiyoruz. Ülkemizde birbirinden güzel ve doğal onlarca piknik alanı  bulunmaktadır. Bunlardan bazıları el değmemiş, yani tesisleşememiş alanlardır. Bu tür alanlara gittiğinizde unuttuğunuz bir malzeme varsa zorlanır ya da eve geri dönmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat bizler sizlere bu alanı bir hizmet olarak sunduğumuz için mesire alanımızın içerisinde birbirinden farklı ürünlerin satışını ya da kiralık hizmetini sunduğumuz bungalov evlerimiz bulunmakta. Hal böyle olunca herhangi birşey unutur muyuzdan ziyade bizleri ziyaret ettiğinizde nasıl daha fazla keyif alabiliriz konusunu düşünmenizi isteyeceğiz. Umarız mükemmel zamanlar geçirebilir ve sizlerin hafızalarında muazzam anılar bırakabiliriz.

Click to Chat!