Bu Cennet Size İyi Gelecek

 

Keşmekeş bir koşuşturma, büyük şehrin inanılmaz stresi içinden sıyrılmalısınız. Doğal ortamlar beden ve ruha iyi gelen harika titreşimler yayıyor. Bu ortamlar çocukları ve sizi mutlu edecek hormonlar ile donatıyor. Çilingöz size inanılmaz ve mutluluk vermek için İstanbul yanında sizi beklemekte. Harika ortamı, özel cafe hizmeti, market ve diğer sosyal donatıları ile her şeye erişimin tam olduğu bir alan. Cafede doğum günü kutlamaları yapabilir, nargilenizin keyfini çıkarabilirsiniz. Çilingöz Tabiat Parkı sizin için her şeyin düşünüldüğü bir alan. Plajı, kamp alanı ve temizliği ile ailenizin mutlu ve huzurlu olabileceği özel bir ortam sunuyor. Acıktığınızda restoran olanağından yararlanabilir ya da marketten mangal malzemelerini alıp hemen yakmaya başlayabilirsiniz.

 

Çilingöz Tabiat Parkında Her Şey Var

 

Çok farklı ve ender bir doğaya sahip olan park, tabiat parkı unvanını 2011 yılında aldı. Çok fazla kişinin bilmediği bu alan, Karadeniz’in ender güzel plajlarına sahip. Ayrıca Çilingöz deresi hemen yanında olduğundan balık tutma olanağını da sunuyor. Eğlenceli ve sıcak bir ortamı olan park cafe ve restoran hizmetinin yanı sıra çok farklı aktivitelere de ev sahipliği yapıyor. Özellikle değişiklik isteyenler at binme konusunda kendilerini yetiştirebilirler. Kamp yapmayı seviyorsanız, özel çadırlardan kiralama yapabilirsiniz. Alanda duş, temiz tuvaletler ve mangal, piknik alanı da bulunuyor. Tüm keyfi aktiviteleri yapabileceğiniz ender yerlerden birisidir. Bu nedenle geldiğinizde ayrılmak istemezsiniz.

 

Beş Yıldız Konforunda Kamp

 

Zamanınızı nasıl geçireceğinizi şaşıracağınız harika bir ortamdan bahsediyoruz. Bütün gün farklı şeyler yapabilecek, eğlence ve dinlencenin en güzel şeklini yaşayacaksınız. Kalabalık ortamlar için aile ve sevdiklerinizle geleceğiniz bu parkta, deniz sonrası cafe içinde nargile keyfiyle okey oynamaya ne dersiniz? Çocuklar için güvenli olan alan, kampçılar için de harika bir seçenektir. Günü birlik gelenler ve mangal keyfini yaşamak isteyenler marketten hemen destek alabilirler. Ayrıca bazı su sporları da hava şartları uygun oldukça yapılmaktadır. Beş yıldızlı bir konforda bir doğa parkı keyfi yaşamaya hazırsanız, hemen bu güzel alanı ziyaret etmek için yola çıkabilirsiniz. Şehirden uzak birkaç saat bile size çok iyi gelecektir.