Seçilen Kamp Yeri Nasıl Olmalıdır?

 

Kamp yerleri bizler için hafta sonu, yıllık izin zamanlarında, yarıyıl tatillerinde ya da bayram tatillerinde yapılabilecek mükemmel aktivite programlarından bir tanesidir. Tamamen doğayla iç içe, minik hayvanların güzel sesleri, ormanın ya da dağın o güzel kokusu bizleri hep dinç bir hale getirmiştir. Fakat biraz önce bahsetmiş olduğumuz bu güzel koku, eşsiz ses ve doğayla iç içe olma konusu her zaman olan bir olay değildir. Bu durumu tam anlamıyla yaşamak için önce kendimize seçilen kamp yeri nasıl olmalıdır? sorusunu kendimize ve gerekirse ailemize sormamız gerekmektedir. Bu soru sorulduğunda cevaplarınız bizim gibiyse sizleri buraya davet ediyoruz. Eşsiz bir kamp deneyimi yaşayacağınız tesislerimizde sizler de mükemmel hatıralar oluşturarak evlerinize geri dönmenizi isteyeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

 

Kamp denildiğinde insanların akıllarına iki türlü ortam gelmektedir. Bir tanesi halk arasında mesire alanı denilen istenildiği zaman çay, kahve içilebilen birkaç sosyal tesisin içinde bulunduğu kamp alanları veya tamamen insanlardan uzak, ıssız, tehlikeli ve tamamen dünyadan kopmuş olduğumuz kamp alanları. Gerçekçi olmak gerekirse bizler kendimize seçilen kamp yeri nasıl olmalıdır? sorusunu sorduğumuzda vermiş olduğumuz cevaplara göre tesisimizi şekillendirdik. Çünkü en profesyonel kamp severler dahi her kamptan döndüklerinde tehlikeli ve ilginç maceralar yaşadıklarını anlatırlar. Bizler, sizlerin macera değil huzur aradığını, aksiyon değil sessizlik bulmak istediğinizin bilincindeyiz. Bu ve bunun gibi birçok fikir, düşünce ve plandan sonra sizler için oluşturduğumuz bu tesisimizi gönül rahatlığıyla sizlere tavsiye edebiliyoruz.

 

Bazı kamp tesislerinde işler abartılmış olup kişilerin ya da ailelerin kamp hayatını yaşamasına izin verilmemektedir. Sizlerin seçilen kamp yeri nasıl olmalıdır? sorusuna cevap ararken sürekli sizden sipariş almaya çalışan, sık sık etrafınızda görünen görevlilerden, attığınız her adım için sizden aksini yapmanız için rica eden tesis personellerinin olmadığı tamamen kendi iç benliğinize ulaşabildiğiniz bir tesis olsa da sanki kendi başınıza kampa gelmişsiniz gibi hissetmek istemiyor musunuz? İşte bizler de tam olarak sizler için bu durumu tüm tecrübemiz ve profesyonel oluşumuzla sizlerin beklentilerinizi karşılamaya çalıştık. Umarız bizlerin de beklediği keyfi ve huzuru yaşar, tesislerimizden mutlu ayrılırsınız.

Click to Chat!