Su Sporları Merkezi

 

Bildiğimiz gibi en yaygın su sporu yüzmedir. Halka açık olan havuzlarda, denizde yapılan sporlar yapılamaz ancak biraz su ve bir adet top ile halk arasında başlayan daha sonra spor haline gelen “su topu” ile eğlenceli zamanlar geçirilebilir. Bahsetmiş olduğumuz top ile su içerisinde oynayabileceğiniz birçok oyun vardır. Bir piknik alanına veya bir havuza gittiğimizde en çok yaptığımız spor tabiki de soğuk sularda rahat bir şekilde ve güzelce yüzmek olacaktır. Yüzmeye giderken yanınızda gözlük vs. getirdiğinizde geçireceğiniz mutlu dakikaları saymıyoruz bile. Bizler de bu ve bunun gibi durumları çok iyi bildiğimiz için sizler adına mükemmel bir tesis oluşturduk. Bu tesis sizlerin hem eğlenmesi, hem yüzmeyi çok seven miniklerimizin güzel zamanlar geçirebilmesi için özel olarak tasarlandı. Adını başlığımızdan da anlayabileceğiniz üzere su sporları merkezi adını verdiğimiz bu merkezimiz tam teşekküllü olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur.

 

Hepimizin bildiği üzere suda yapılan bütün aktiviteler yüksek efor sarf ettirdiği için yapan kişilere yapmaktan keyif aldırsa da ciddi anlamda yorucu ve açlık hissi oluşturan bir aktivitedir. Sizlere uygun bir hizmet olarak sunmuş olduğumuz su sporları merkezi , hizmet olarak sunduğumuz alanlardan sadece bir tanesidir. Birbirinden farklı oyun alanları, piknik bölmeleri, kamp arazileri ve aynı zamanda kiralayabileceğiniz çadırlarımız ile beraber, onlarca farklı seçeneği talep etme durumunuzda yine önünüze birçok tercihi gönül rahatlığıyla serebileceğimizin bilgisini vermek istiyoruz. Hizmet olarak sizlere sunduğumuz çoğu aktivite yüzlerce insanın yaptığında keyif aldığı aktivitelerdir.

 

Bahsetmiş olduğumuz bu aktivitelerde sadece sunmak hiçbir zaman yetmez. Bir kamp arazisinde kiralık çadırların kaliteli olmaması siz değerli misafirlerimizin kısıtlı zamanlarını ya da çok kısa zorla alınmış tatil sürelerinin kötü anılarla bitmesine neden olur. Bu ve bunun gibi bir çok aktivitelerimizin içerisine su sporları merkezi adını verdiğimiz alanımıza konuşlandırırken her şeyi ile ince eledik sık dokuduk. Bu sayede sizler ister piknik yaparken, ister futbol alanlarında oyun oynarken zaman geçirebilir ya da ailenizle ve arkadaş ortamlarınızda su içerisinde zaman geçirmeyi sevenler varsa onlar adına da yapacak olduğunuz kısa tatiller hatıralarından silinmeyecektir.

Click to Chat!