Açık ve Kapalı Sosyal Alanlarımız

 

Sevgili ailelerimiz, güzel dostluklar kuran saygıdeğer yetişkinlerimiz, eğlenmek istediğinizin ve sık sık ufak kaçamaklar yaptığınızın farkındayız. Genel olarak baktığımızda oturup sohbet etmek şöyle dursun daha çok efor sarf edebileceğiniz güzel zamanlar geçirebileceğiniz yeşil alanlar aramaktasınız bu ve bunun daha saymayı unuttuğumuz onlarca nedenden dolayı sizlere  müjdeli bir haberimiz var. Sizler için eşsiz kamp yapma alanları ile donatılmış, mükemmel doğa güzellikleri ile bütünleşmiş tam donanımlı, ihtiyacınız olan bütün sorunların üstesinden gelebilecek piknik alanlarımızla artık hizmetinizdeyiz. Sadece piknik alanı ile kalmayıp sizler için voleybol ve futbol alanları içinde geniş ve büyük alanlar ayırdığımızı ve tasarladığımızı da bilmenizi istemekteyiz. Genel olarak ailelerimiz mangal başında tatlı sohbetler ederken çocuklarımız futbol gibi voleybol gibi aktiviteler ile eğlenmek istemektedir. Bizler de bunun bilincinde olduğumuz için çocuklarınıza sonradan sizlerin de katılabileceği alanlar tahsis ettik.

 

Piknik alanlarında genel olarak mangal başında top oynarken masanın dağılması, topun farklı ailelerin eğlence alanlarına girmesi, ağaç dallarına çarpıp patlaması gibi bütün olumsuz durumları engellemek adına sizler için voleybol ve futbol alanları tahsis ettiğimizi biraz önce belirtmiştik. Fakat eğer tabi ki isterseniz piknik alanınızın yakın çevresinde de aynı aktiviteleri yapabilirsiniz. Bizlerin düşünceleri daha büyük alanlarda daha güzel eğlenmek ya da daha fazla efor sarf etmek isteyen misafirlerimiz için tasarlanan bu alanlarımız ekstra saha alanı talep eden ailelerimiz için birebirdir. Birbirinden farklı kaleler voleybol fileleri ile süslenmiş alanlarımızda mükemmel dakikalar geçirebilir hem kendiniz adına hem de sizlere eşlik eden aileniz ya da arkadaşlarınızla unutulmayacak hatıralar biriktirebilirsiniz.

 

Tesisimiz çok geniş olup sadece voleybol ve futbol alanları ile sınırlı değildir. Ortamın ambiyansına kapılıp eve geri dönem istemediğinizde yada zaman sorununuz olmadığı için bir gün daha konaklama kararı aldığınız anda hemen hızlı bir şekilde çadır kiralayabilir ve aynı bölgede kamp yapmaya başlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra yaz aylarında olduğumuzu hayal edelim. Aynı ortamda aileniz ile geldiğiniz piknikte voleyboldan oynamaktan sıkılıp kendinizi kumsalın sıcacık kumlara atabilirsiniz. Günün sonuna doğru tabi ki yine talep ederseniz at çiftliğimize uğrayıp eşsiz atlarımızla günü mutlu bir şekilde bitirebilirsiniz.

Click to Chat!