Çilingöz Tabiat Parkı, enfes doğasının içinde ziyaretçilerinin memnuniyetini karşılayabilmek için verdiği hizmetlerinden biri de restaurant hizmetidir.

Temiz havası ve büyülü doğası insanın iştahını kabartmakta ve bu yüzden restaurant hizmetimiz büyük bir önem taşımaktadır. İçeriye ilk girildiğinde titizlik ve temizlik göz önüne çarpmaktadır ki bu çoğu insan için bir restaurantta lezzetten önce aranan bir özelliktir. Ailenizle ve sevdiklerinizle toplu olarak huzurlu ve mutlu bir şekilde yemek yiyebileceğiniz, misafirlerinizi yüzde yüz memnuniyetle kendi evinizde gibi ağırlayabileceğiniz, sevdiklerinizle yemek yerken ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir mekandır. Güler yüzlü çalışanları ve kusursuz servisi yemeklere olan iştahınızı daha da artıracaktır.

Restaurantımızın, birincil hedefleri arasında yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, işletme tecrübesine sahip, kaliteli ve güler yüzlü personelden taviz vermeyen müşterilerinin siparişlerini hızlı ve göz zevki veren bir şekilde yerine getiren bir mekan olmaktır.

Click to Chat!