Çilingöz Tabiat Parkı, enfes doğasının içinde ziyaretçilerinin memnuniyetini karşılayabilmek için verdiği hizmetlerinden biri de restaurant hizmetidir. Usta aşçılarının elinden misafirlerine enfes yemekler sunan restaurantımız, müşteriler tarafından büyük bir beğeni toplamaktadır. Her damak tadına uygun zengin bir restaurant menüsü bulunan restaurantımızın özellikle ızgara çeşitlerinin tadılmasını şiddetle tavsiye ederiz.

 

Temiz havası ve büyülü doğası insanın iştahını kabartmakta ve bu yüzden restaurant hizmetimiz büyük bir önem taşımaktadır. İçeriye ilk girildiğinde titizlik ve temizlik göz önüne çarpmaktadır ki bu çoğu insan için bir restaurantta lezzetten önce aranan bir özelliktir. Çilingöz Tabiat Parkı restaurantı, titizlikle seçilmiş dekoruyla, insanın içini ferahlatan dizaynıyla misafirlerine huzur vermektedir; enfes yemeklerini klas bir sunumla misafirlerine sunmak restaurantımızın öncelikli ilkeleri arasındadır. Ailenizle ve sevdiklerinizle toplu olarak huzurlu ve mutlu bir şekilde yemek yiyebileceğiniz, misafirlerinizi yüzde yüz memnuniyetle kendi evinizde gibi ağırlayabileceğiniz, sevdiklerinizle yemek yerken ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir mekandır. Güler yüzlü çalışanları ve kusursuz servisi yemeklere olan iştahınızı daha da artıracaktır.

 

Hiç bir yerde bulamayacağınız özel lezzetle hazırlanmış menüleri karşısında kendinizi yemekten alıkoyamayacağınız mekanımız sizlere güzel damak tadı sağlamaktan onur duyacaktır. Yemeklerimize güzel sosları eklemenin yanı sıra güler yüzümüzü de eklemeyi unutmayan restaurantımız bu özelliğiyle sizi cezbedecektir. Restaurantımızın, birincil hedefleri arasında yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, işletme tecrübesine sahip, kaliteli ve güler yüzlü personelden taviz vermeyen müşterilerinin siparişlerini hızlı ve göz zevki veren bir şekilde yerine getiren bir mekan olmaktır. Eşsiz doğasının eşliğinde, müşterilerini