Çatalca’yı Yeniden Keşfedin

İstanbul’un kıyısında, kendine has özellikleri ile duran Çatalca, tarım ve doğası ile şehrin en güzel kaçamak alanıdır. Yemyeşil doğasının yanı sıra, sahip olduğu çok farklı özellikleri de bulunuyor. Çilingöz Tabiat Parkı bunlardan bir tanesi. İstanbulluların yanı başında, sessiz sakin ve inanılmaz olanakların olduğu bu harika doğa alanı, hafta sonu ve tatillerde sizleri kucaklamaya hazır bekliyor. Eğlenceyi doyasıya yaşayacağınız okey salonu harika oyunlara eşlik edecek standarttadır. Ayrıca gün batımında enfes nargile keyfini sürebileceğiniz, tavşan kanı çaylar içebileceğiniz keyfi doyasıya yaşayacağınız özel bir alan. Kapladığı alanda istediğiniz ve aradığınız her şeyi bulabilir, zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Beklentilerinizin üzerinde bir hizmet anlayışı ile güzel zamanlar sizi beklemekte

Deniz, Kum ve Eğlence

İstanbul deniz kenarı şehri olsa da, denize girmeniz neredeyse imkansızdır. Yakın alanlardan olan Çilingöz güzel bir seçenektir. Yaz aylarında serinlemek, güzel plajında, şezlonglarda güneşlenmek size de iyi gelecektir. Ayrıca arkadaşlarınızla gittiğinizde sohbet ve eğlencenin tavan yapacağı okey salonu sizleri ayrı bir şekilde mutlu edecektir. Sıkılmadan, her şeyin bir yerde yaşandığı bu ortam, farklı beklentileri olan aile bireyleri için de idealdir. Birileri at binerken, diğerleri güneşlenmenin keyfini çıkarabilir. Plaj keyfini uzatanlar ve acıkanlar ise mangal keyfi için hemen marketten malzemeleri temin edebilir. Özgürce ve uygun fiyatlarla hizmet alabileceğiniz bu yerde kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Doğa İle Baş Başa Kamp Yapın

Kendine has doğası, eğlence olanakları ile aileniz ve sevdikleriniz güzel zaman geçireceğiniz doğal bir alan mı arıyorsunuz? Çilingöz tam da size göre bir alan. Tatillerinizi ve hafta sonlarınızı geçirebilmek için etkin bir ortamı var. Özel okey salonu çay, kahve, nargile ve soğuk içecek servisi ile herkese hitap ediyor. Bu özel alanların haricinde ata binebilir, balık tutabilir, kamp yapabilirsiniz. Acıktığınızda mangal yapabilir ya da restoran hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu benzersiz alan, sizin, çocuklarınızın ve tüm sevdiklerinizin favori mekanı olacaktır. Etkili ve benzersiz bir zaman geçireceğiniz bu hoş seçenek, size doping sağlayacaktır. Şehrin tüm yorgunluk ve stresi bu doğal aranda bedeninizden ve ruhunuzdan arınacaktır.

 

 

Click to Chat!