Tatil Yapılacak Güzel Plajlar Deniz, kum ve güneş…

 

Bu betimleme ne zaman yapılsa bizim gözümüzün önüne kumsal üzerine uzanmış yüzüne güneşin çarpmasıyla gözün simsiyah tonundan sarı tonuna geçmeye çalıştığı o güzel an gelir. Bir de denizin üzerinde ise kişi suyun sesi ve kokusu, insanı orada yaşamaya itmektedir. “Keşke hep burda bu şekilde bu mevsimde yaşasaydım.” dedirtir insana. Bizimle karşılaşmadan önce he sezon tatil yapılacak güzel plajlar diyerek arama yapan ya da aynı mantık ile çevresi ile sohbet eden herkes ikinci üçüncü sezonda da bizi tercih ediyor. Makalemizin başında sizlerin gözünde canlandırmaya çalıştığımız bütün özellikler ve ekstralar tamamen anlatıldığı gibi anı yaşayabilmenize yardımcı olmaktadır.

 

Uzun bir dönem şehir hayatının karmaşıklığını, yoğunluğunu ve boğuculuğunu yaşadıktan sonra ve aynı zamanda kafasında tatil yapılacak güzel plajlar sorusunu silebileceğimiz bütün misafirlerimiz tekrar tekrar bizleri ziyaret etmek istemektedir. Mükemmel bir doğa tabiat parkı içerisinde bulunan plajımız sizlere “İster doğayla ister plajla vakit geçirip huzura ulaşın” demekte adeta. Plaj ve tabiat dışında bizlerinde sizlere sunduğu hizmetlerimiz ve aynı zamanda el üzerinde tutuşumuz zihinlerinizden silmek istemeyeceğiniz eşsiz bir tatil hatırası bırakacaktır sizlerde. Tesis ortamı, çocuklarımızın eğlenebileceği birbirinden farklı ortamlara ve koşullara sahip eğlenceli tabiatımız aynı zamanda sizlerin çay kahve eşliğinde mükemmel sessizlikte olan çadırlarınızın içerisinde ya da önünde kitap dergi veya karikatür okuyabilmenize olanak sağlamaktadır.

 

Sizlerde şehir hayatından bunaldınız değil mi? Çocuklarınızın teknolojik ortamlardan biraz da olsa uzaklaşıp doğanın kokusunu içlerine çekmelerini, çocukluğunuzda oynadığınız o kumsal oyunları oynamalarını, ağaçların, çimenlerin ve yeşilliğin içerisinde biraz da olsa zaman geçirebilmesini mi istiyorsunuz? O zaman artık tatil yapılacak güzel plajlar sorusunu kendinize sorup durmayı bırakmalısınız ve hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu sayede hem kamp, hem sessizlik, hem doğayla iç içe olabileceğiniz, zamanın nasıl geçtiğini bir türlü anlayamayacağınız unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor olacak. Tüm imkanlarımız, donanımlı personellerimiz ve teknik ekibimiz ile sizleri tesislerimizde ağırlamaktan gurur ve onur duyacağız. Hala kararınızdan emin değilseniz bize ulaşmanızı ve okuduklarınızı ve daha fazlasını bir de bizden duymanızı istemekteyiz.

Click to Chat!