Balık Nerede Tutulur?

 

Uzun yıllardır süre gelen espri ile karışık tatlı evlilik tartışmaları bulunmaktadır. Bunlardan bazıları erkeklerin sürekli futbol müsabakalarını izlemek istemesidir. Bu durum halen sonuca ulaşmamış iken bir de sık sık balık tutma isteğimizin olması değerli eşlerimizin ya da annelerimizin tatlı öfkelerinin hiçbir zaman bitmeyeceğine işaret ediyor. Bu konu biraz kenarda kalsın bizler sizlerin sürekli merak ettiği ve halen aslında tam da “İşte burası” diyebileceğiniz bir yer bulama konunuza yardımcı olalım. Artık sizlerden balık nerede tutulur ? sorusunu çevrenize ya da Google'a sormanıza gerek kalmayacak derece bir yer anlatacağız. Tesisimiz tamamen balık severlerin ilgisini çekebilecek şekilde tasarlanmış bir alanda bulunmaktadır. Sizlerden ricamız lütfen tasarlanma kelimesini insan yapımı bir balık tutma alanı olarak algılamayınız. Balıklar ve tutulması gereken alan dışında çevre ve tesis tasarımlarından bahsetmekteyiz. Tesisimiz at binmeden, kamp alanlarına, piknik yapabileceğiniz güzel bölgelerden su sporları dahil, güzel zamanlar geçirebileceğiniz eşsiz bir tesistir.

 

Biraz önce de bahsetmiş olduğumuz gibi aklınızdan hiçbir zaman çıkaramayacağınız emsaline az rastlanır bir tesisi tamamen sizler için geliştirmiş bulunmaktayız. Canınız sıkıldığında, hava almak istediğinizde, şehrin keşmekeşinden bir anlık kurtulmak istediğiniz de balık nerede tutulur? diye kendinize ve çevrenize sık sık sorduğunuzun farkındayız ve artık sizlere bu soruyu tekrar tekrar sormanıza gerek kalmadığını tekrar tekrar hatırlatmak isteriz. Eğer yeterli malzemeleriniz varsa ve sizinle güzel vakit geçirilecek kafa dengi bir dostunuz ya da ahbabınız varsa hiç çekinmeden sizleri tesisimize beklediğimizi belirtmek isteriz.

 

Birbirinden farklı etkinlikleri aynı anda yapabileceğiniz sadece balık nerede tutulur? sorusuna cevap bulmanın yanı sıra birçok soruya da cevap verebileceğiniz onlarca alan ve aktivite için artık sizleri de aramızda görmekten onur duyarız. Biliyoruz ki bazı zamanlar da balık tutarken “Keşke şunu da yanımızda getirseydik.” Ya da “Keşke şu da olsaydıda balıkları beklerken şunu da yapabilseydik.” Dediğiniz ve daha bizlerin söylemek için aklına gelmeyen onlarca etkinliği ve aktiviteyi tesislerimizde sizlere sunmaktayız. Haydi sizlerde ister kendiniz ister dostlarınız ile malzemelerinizi alın ve balık tutmaya gelin. Bizler sizleri halen burada beklemekteyiz.

Click to Chat!